שאלות ותשובות


כללי
מה יש בשיקי ולמה כדאי לחפש דווקא כאן?
אתר שיקי מרכז במקום אחד נעליים, בגדים, תכשיטים ואקססוריז מחנויות בכל הארץ. אם עד היום, כדי להתחדש בפריט אופנתי, הייתם צריכים ללכת מחנות לחנות- מהיום אפשר להיכנס לכל החנויות בלי לצאת מהבית.
 


מידע לחנויות
למי מיועדת ההרשמה לאתר?
ההרשמה לשיקי מיועדת לחנויות בלבד, ומתאימה לכל חנות שמוכרת נעליים / בגדים / תכשיטים / אקססוריז (או גם וגם), ומעוניינת להופיע בתוצאות החיפוש של הגולשים.
גולשים המחפשים פריטי אופנה יכולים לצפות בכל פרטי הדגמים, ללא צורך בהרשמה לאתר.

כיצד אוכל לפרסם חנות/רשת חדשה באתר שיקי ולהופיע בתוצאות החיפוש?
כדי לפרסם בשיקי עליכם להירשם לאתר, בתהליך שאורך דקות ספורות בלבד, ובסיומו תופיעו בתוצאות החיפוש באופן מיידי. ההרשמה לחנויות חדשות פתוחה עכשיו. פה »
 


מידע לגולשים
אני מעוניין לקבל פרטים על דגם מסוים באתר שיקי. עם מי עלי ליצור קשר?
הדגמים בקטלוג שיקי מתפרסמים ונמכרים ישירות ע"י חנויות אופנה מכל הארץ. בכל שאלה הקשורה לפרטי הדגמים יש לפנות לחנות המפרסמת, שפרטיה מופיעים בדף הדגם שמעניין אתכם.

האם יש לשיקי סניפים? ואיפה?
אתר שיקי איננו חנות, אלא כלי שמאפשר לגולשים למצוא פריטי אופנה בחנויות בכל הארץ. ברגע שמצאתם פריט שמתאים לכם, תוכלו לראות (בדף הדגם, לצד התמונות) את פרטי הסניפים של החנות שפרסמה ומוכרת אותו.

מצאתי כמה דברים מעניינים בשיקי. איך אפשר לקנות אותם?
בדפי הדגמים, לצד התמונות, מופיעים פרטי החנות שפרסמה אותם. לפני שמגיעים לקנות, כדאי לוודא עם החנות שהדגם קיים בצבע ובמידה המבוקשים. לנוחיותכם, בחלק מהדגמים מופיע כפתור "לקנייה" המאפשר רכישה גם באינטרנט.

האם אפשר לקנות באינטרנט את הפריטים שמופיעים באתר שיקי?
דגמים שמופיע בהם כפתור "לקנייה" ניתנים לרכישה באינטרנט. את שאר הדגמים ניתן לרכוש פיזית בחנויות. בדף הדגם, לצד התמונות, מופיעים פרטי החנות שבה אפשר להשיג את הדגם.

האם יש צורך להירשם לאתר כדי לחפש בו?
ההרשמה לשיקי מיועדת לחנויות בלבד, ומאפשרת להן לפרסם את הדגמים שלהן באתר. גולשים המחפשים פריטי אופנה יכולים לצפות בכל פרטי הדגמים, ללא צורך בהרשמה לאתר.

איך ניתן, בשלב החיפוש באתר, לסמן דגמים נבחרים ולחזור אליהם מאוחר יותר?
כדי להוסיף דגם לקטגוריית הנבחרים- בתוצאות החיפוש, עמדו עם העכבר על תמונת הדגם, ולחצו על סימן הפלוס הורוד. כדי לצפות בכל הדגמים הנבחרים, לחצו על כפתור "הנבחרים שלי", שמופיע בחלק העליון של האתר, תחת מנוע החיפוש.

בתוצאות החיפוש קיבלתי אלפי דגמים. איך אפשר למקד את התוצאות לצרכים שלי?
לקבלת תוצאות חיפוש תפורות לצרכים שלכם- היעזרו בהגדרות מנוע החיפוש שבראש האתר. שימו לב גם לאפשרות לבצע "חיפוש מתקדם" אשר מסייע למקד עוד יותר את תוצאות החיפוש.

מצאתי בשיקי דגם שהוא בול הסגנון שלי. איך אוכל לצפות בדגמים נוספים של אותה חנות?
כדי לצפות בכל הדגמים של חנות מסוימת, ניתן להקליק על שם החנות אשר מופיע בדף הדגם, או להקליד את שם החנות בשדה החיפוש החופשי שבמנוע החיפוש למעלה.
 


יש לכם שאלות נוספות?
צרו איתנו קשר

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: