איזה טיפוס נעליים את

איך את אוהבת את הנעליים שלך?
א. נוחות בכל מחיר
ב. יפות בכל מחיר
ג. קצת מזה וקצת מזה
ד. יחף זה הכי כיףהתשובה שבחרת היא הטיפוס שלך בנעליים.
מצאי את הטיפוס שלך ברשימה וקבלי טיפים שיוכלו לעזור לך בקנייה הבאה:
 

א. 'הטיפוס הנוח'
את לא מוכנה להתפשר על הנוחות בנעליים, גם במחיר של וויתור על פרמטרים אחרים. בהתחשב בעובדה שנעליים במקור נועדו להיות נוחות לפני הכל, לא ננסה לשכנע אותך אחרת. הטיפ היחיד שנוכל לתת לך הוא לבחון הרבה נעליים לפני הרכישה. ככל שתבדקי יותר נעליים יגדלו הסיכויים שלך למצוא נעליים נוחות שהן גם יפות. למעשה, בדיוק לשם כך נועד קטלוג נעליים 2012.
 

ב. 'הטיפוס היפה'
את לא מוכנה להתפשר על מראה הנעליים שלך, גם במחיר של וויתור על הנוחות. בחירה כזאת יכולה להעיד על כך שבאופן כללי את שמה דגש על המישור החיצוני ופחות על המישור הפנימי, ויש לה השלכות על תחומים נוספים בחיים. אבל אם נתמקד בנושא הנעליים, יש כמה טיפים שיוכלו לעזור לך לעשות בחירה נכונה בזוג הבא:
• לעולם אל תרכשי נעליים קטנות או צרות עליך
• קחי בחשבון שלכל זוג נעליים יש תפקיד שונה, ובנעליים שנועדו לשרת אותך ביומיום לפרמטרים של נוחות יש משקל גדול.
• זכרי שההופעה שלך מורכבת גם מהתחושה הפנימית. נעליים לא נוחות שמשפיעות לרעה על התחושה הכללית משתקפות בפנייך מיד.
• אם מצאת את נעל חלומותייך אבל את לא מרגישה בה בנוח- המשיכי לחפש. ככל שתבחני יותר דגמים כך גדל הסיכוי שתמצאי נעל שמשלבת בין יופי לאופי.

ג. 'הטיפוס האופטימלי'
את שייכת לקבוצה שאליה משתייכות רוב הנשים- מוכנה להתפשר קצת על הנוחות תמורת היופי ולהיפך. בכל מה שקשור לוויתור על הנוחות, אי אפשר לומר שאנחנו בעד, אבל גם אין טעם להתחסד (אם כולנו היינו נועלים נעלי ספורט כל הזמן היה די משעמם...). דרך האמצע היא פיתרון סביר לגמרי והנה כמה טיפים שיעזרו לך בדרך:
• התהלכי עם הנעליים בחנות לפני שאת מחליטה לקנות אותן. זה יעזור לך להרגיש טוב יותר עד כמה הן נוחות בפועל.
• קחי בחשבון את המטרה של הנעל. בנעליים שנועדו לשימוש יומיומי האיזון בין יופי לנוחות שונה מאשר בנעלי יציאה למשל.
• כשאת יוצאת למסע קניות לבשי את הבגדים הרגילים שלך. כך יהיה לך קל יותר לבחון את ההתאמה של הנעל למלתחה. אם הנעליים לא נועדו לשימוש יומיומי, כדאי להביא איתך את התלבושת שאיתה הן נועדו להשתלב.

ד. 'הטיפוס היחף'
האמת? אנחנו בעד. אבל רק אם זה בקיץ- בבית או בים... בכל עונה או מקום אחר זה בד"כ הרבה פחות נוח, וגם גורם לעור קשה בכפות הרגליים וללכלוך בלתי אפשרי להסרה (אכן ניסינו). אם את בכל זאת בעניין, הטיפים היחידים שנוכל לתת הם להשתמש באבן מיוחדת לניקוי כפות הרגליים וכמובן לשים לב על מה את דורכת... ואם בא לך לגוון מדי פעם, תמיד תוכלי לחפש בקטגוריה כפכפי נשים בקטלוג. זה כמעט כמו יחף, רק בלי החסרונות...

 


קראי על טיפים נוספים שיעזרו לך בקניית נעליים
חפשי נעלי נשים בקטלוג

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: