נעליים והזיות אחרות

כמעט בלי לשים לב הספיקו לטוס להם כמה חודשים מאז סיפור ה-1200 זוגות נעליים, ובינתיים הצטברו סיפורים חדשים בערמת הקוריוזים שמצאנו ברשת. הנה 3:

נעלי בית לעצלנים
בנעליים האלה נתקלנו בשעות הקטנות של הלילה, ולקח לנו כמה דקות להבין שאנחנו עדיין ערים. מדובר בנעלי בית מנקות אבק שפותחו על ידי מעצב יפני אלמוני, ולפי הבטחת המשווקים הן מעולות לעצלנים ואפשר לנקות בעזרתן אבק מריצפת חדר אחד ב-20 דקות בלבד. ואנחנו תוהים: כמה זמן לוקח להגיע לאותה תוצאה בעזרת מטאטא, כמה זמן לוקח לנקות את הנעליים עצמן אחרי שמסיימים עם החדר, והאם בינתיים מותר לעלות על הספה עם נעליים?
כן, זה אמיתי לגמרי

השתלת עקבים
עולם הפוטושופ והניתוחים הפלסטיים יורד נמוך מאי פעם הפעם, ומציע קונספט חדשני אך מצמרר של תוספת עקבים קבועה לכף הרגל. למזלנו הקונספט וגם התמונות פיקטיביים לגמרי, ועדיין לא מומלץ לצפייה לבעלי כפות רגליים רגישות...
הנה דוגמה לרעיון הומוריסטי שכדאי לעקוב אחריו כדי לוודא שהוא לא הופך בטעות למציאות.
מזל שזה לא אמיתי

סוליה קולומביאנית
מסתבר שסיוטו הנורא ביותר של כל חתן שראה את הסרט "אהבה קולומביאנית" הצליח לחצות את גבולות הקולנוע ולהפוך למציאות בחתונה של זוג אחד בנס ציונה. למי שלא ראה את הסרט ובכל זאת רוצה להצטמרר- החתן נפצע ברגלו בעת שבירת הכוס שחדרה דרך סוליית הנעל. החדשות הטובות הן שהוא הוקפץ לבית החולים, טופל במסירות והספיק לחזור לרקוד עם הדודות מרחובות.
סוף טוב הכל טוב


מוזמנים לשלוח לנו קישורים חדשים לאוסף
כל הדברים בקופסה
 

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: