עקבים בהריון - דעה

תקופת ההריון מלאה בתחושות ורגעים חדשים, ומומלץ לחוות אותה בנעליים נוחות במיוחד. זה לא אומר שאת חייבת להיצמד לנעלי ספורט, אבל בתקופה שבה בריאות ונוחות הם עניינים כל כך מהותיים, בהחלט כדאי לוותר על עקבים גבוהים.

נכון שבחדשות הצהובות מופיע לפעמים שיר הלל לדוגמנית הרזה מדי לפני ההריון, רזה מדי תוך כדי ההריון ורזה מדי גם יומיים אחרי ההריון, ושאפו ושאפו. ונכון שברור שרוב הנשים ובכלל זה כותבת שורות אלו היו מתות להשמין רק בבטן אם אכן יש דבר כזה בכלל. אבל למרות שהפנטזיה להיראות סקסיות בהריון (וגם יומיים אחריו) נמצאת במקום מכובד בסדר העדיפויות ההריוני שלנו, אנחנו תמיד נעדיף קודם להיות בריאות, שבעות, במצב רוח טוב, ולעזאזל, שיהיה לנו נוח.

האמת שמהסיבות האלה היה משהו צורם קצת בתמונות מהקמפיין החדש של רשת rami lee שמשיקה עכשיו קולקציה חדשה ומשובחה. בשניה הראשונה היה נראה שזו הפוזה המאולצת, אבל בשניה השניה קלטנו שזה העקבים. או שאולי זו הציפייה שרשת שקהל היעד שלה הוא נשים בהיריון, תבין שהרגעים הבאמת יפים של ההריון הם לא אלה שבהם את נשענת בפוזה סקסית על הקיר, חמושה בפלטפורמות מעודכנות, אלא דווקא אלה שבהם את (פלוס הבטן, פלוס הקילוגרמים החדשים שהעלת מסביב לבטן) מרגישה הכי בנוח.

נכתב ע"י: סינדרלה בעיר


כל הדברים בקופסה

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: