שישי בשינקין

מסתבר שגם נשיא המדינה בעניין של אופנה. שמעון פרס הפתיע וביקר בחגיגות פתיחת רחוב שינקין המחודש וצפה, ממרומי המרפסת בפינת הרחוב, בתצוגת האופנה שפתחה את אירועי הפתיחה. אגב, חוץ מפרס היו שם גם למעלה מ 30 אלף חוגגים נוספים, שבאו ליהנות מפירות ההשקעה ברחוב (30 מליון ₪ למקרה ותהיתם) באדיבות עריית תל-אביב-יפו.

בתוכנית האומנותית:
נרשמו הופעות של תזמורת התהלוכה "בלקן במחסן" והלהקות "טרי פויזן" ו"מונטי-פיורי", ועוד דברים שווה לחפש בשבילם חניה, אבל גולת הכותרת של האירוע, הייתה תצוגת אופנת רחוב שינקינאית על מסלול באורך של 60 מטר, בהשתתפות תלמידי ובוגרי אקדמיות לעיצוב אופנה, בעלי חנויות ומעצבי שינקין אשר הציגו את הקולקציות המוצעות למכירה בימים אלו ויותר מ -20 דוגמנים ודוגמניות מהמובילים בישראל.
בין המעצבים: מיכל נגרין, אמה, פרדי׳ס, צ׳וצה, אורלנדו, ליאן פישביין, ליהי שימריך, קטיקה, סטורי, העין השלישית, בי יוניק, בני זאבי, בולטס, boo ו X RAY.

חוצמזה:
באירוע הוצגו עיצוביהן של סטודנטיות ובוגרות מהמחלקה ללימודי עיצוב אופנה של בית הספר לעיצוב Studio 6B, בשיתוף עם רשת AM:PM, במסגרתו נוצרו בגדים כהשראה מתוך מוצרים שעל המדפים, כגון מוצרי מזון חומרי ניקוי וטיפוח. האירוע כולו התקיים ברוח היצירתית, הססגונית והאופנתית המאפיינת את רחוב שינקין בתל- אביב.

ועכשיו נעבור לפירוט עבודות השיפוץ שנעשו ברחוב:
סתאאם... אנחנו יודעים מה באמת מעניין אתכם. שופופו:

קרדיטים:
תמונות הבמה והמרפסת באדיבות עיריית תל-אביב-יפו
התמונות מהתצוגה באדיבות לם וליץ סטודיו


כל הדברים בקופסה

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: