איך קונים נעליים לילדים

כפות הרגליים של ילדים עדיין גדלות, לכן קריטי במיוחד לבחור עבורם נעליים בריאות, שלא יפגעו חלילה בהתפתחות התקינה של כפות הרגליים. חשוב לדעת שהגורם העיקרי לפגיעה בהתפתחות כפות הרגליים בילדים הוא נעלי ילדים במידה קטנה מדי.

ריכזנו עבורכם 5 טיפים שיעזרו לכם לזהות את מידת הנעליים הנכונה של ילדכם, ולשמור על הנוחות והבריאות שלו היום ובעתיד:
1. נעליים לילדים רוכשים רק בנוכחות הילד. אל תסתמכו על מידת נעליים שידועה לכם, כי מידות משתנות מנעל לנעל. בנוסף, אצל ילדים מידת הנעליים משתנה לעיתים קרובות, ומעבר לזה, גם נעליים במידה הנכונה לא יהיו בהכרח נוחות לכל ילד.
2. חשוב למדוד את שתי הנעליים ולהישאר בהן קצת. בקשו מילדכם ללכת בחנות, לשבת, לעמוד ובידקו אם נוח לו. לפעמים יש שוני משמעותי בין כפות הרגליים וחשוב לשים לב בתחושה בשתיהן.
3. עדיף למדוד נעליים בסוף היום. כפות הרגליים מתרחבות במהלך היום ולכן עדיף להסתמך על מידת הנעליים שהתאימה בשעות הערב.
4. אל תקנו נעליים קטנות בתקווה שיתרחבו, וגם לא נעליים גדולות בהנחה שהרגל תמלא אותן בקרוב. נעלי ילדים קטנות הן סכנה להתפתחות התקינה של כפות הרגליים. נעליים גדולות שכף הרגל "שוחה" בהן, אינן מספקות תמיכה מתאימה לכפות הרגליים ועלולות לפגוע ביציבה.
5. קניתם נעלי ילדים? בדקו את מידת הנעליים בתדירות של אחת לחודש לפחות. ילדים גדלים בקצב מהיר, ונעליים שהתאימו בחנות לא בהכרח יתאימו לילדכם לאורך כל העונה. בדקו את מידת התאמת הנעליים לילדכם לעיתים קרובות, וכאשר הנעל הופכת צפופה- אם במדידה ואם בתחושה של הילד- הגיע הזמן לחפש זוג חדש.


תתחדשו!
חפשו בקטלוג הנעלים

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: