3 בלוגים חזקים בנעליים

כבר כמה שנים שסיר המרק של הבלוגספירה עולה על גדותיו בבלוגי אופנה חדשים ומחודשים, והנה, סוף סוף גם תחום הנעליים בארץ מתחיל לקבל כיסוי ולהראות סימנים של רתיחה. לאחרונה התחלנו לראות יותר ויותר בלוגרים שמקדישים פוסטים לנעליים ואפילו כמה בלוגריות שהן לגמרי דדיקייטד לתחום. אז לרגל הבשורה התנענו את העכבר שלנו ויצאנו לסיבוב הכרות עם 3 מהן:

1. סינדרלה בעיר: cindyintown.blogspot.com
הקליק הראשון שלנו הוא עם אחד הבלוגים החדשים והמרעננים בתחום אופנת הנעליים, שגם נכתב על ידי אחת משלנו. כל פוסט בבלוג של סינדרלה מוקדש לנעל אחרת- מנעלי מעצבים ומותגי על ועד לנעליים בחנויות מקומיות. לפעמים הנעליים משויכות למדורים, כמו 'גם יקר גם מכוער' הקומי משהו, ולפעמים אלו רשמים ממסעות הקניות האישיים שלה.


סינדרלה בעיר.

2. Schiller's Blog: schillersblog.blogspot.com
הקליק השני שייך ליעל שילר, שאמנם אי אפשר להגדיר את הבלוג שלה כבלוג נעליים, אבל בכל פוסט שלה שרואים בו נעליים, הן בול בטעם של שיקי. הכותבת היא מעצבת בגדים שמדגמנת את הבגדים שהיא מעצבת ומפרסמת את התוצאות בבלוג שלה. משהו בדרך שבה היא מצטלמת מצליח להעביר את הרעיון, קצת כמו זמרת ששרה את המילים שלה, רק שיעל שילר מטבלת את המילים שלה גם בנעלי מעצבים מעצבנות ביופיין.


Schiller's Blog.

3. נעלולה: www.nalula.co.il
הקליק השלישי להפעם הוא עם בלוג נעליים ואקססוריז שתפס תאוצה בשנתיים האחרונות. בפוסטים של נעלולה תמצאו הרבה פריטי מעצבים, רובם לא כאלה שרוב הנשים היו נועלות ביום חול, אבל זה גם חלק מהרעיון. חוץ מזה, אפשר לקבל השראה מהמלצות והסתייגויות של הכותבת מדגמים של נעליים חדשות, והתכנים המתובלים בחוכמה ובסטייל, תמיד משאירים מקום לקוראים לבטא את הטעם האישי שלהם בתגובות.


נעלולה. 

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: