האדם מחפש נעליים

מכירים את זה שיש לכם בראש בדיוק את התמונה של הנעליים שבא לכם לקנות? ואז אתם יוצאים לחפש כאלה, עוברים מחנות נעליים לחנות נעליים, מתעייפים, מתייאשים ו...מתפשרים? גם אנחנו עברנו את זה, ותודה לאל על הקידמה שהשאירה את זה מאחורינו סוף סוף.

עדיף כבר להזיע
בשנים האחרונות, מאז שהאינטרנט שינה את החיים של כולנו, קצת יותר קל למצוא נעליים, כי במקום לשוטט בין חלונות ראווה, אפשר לגלוש לאתרים של חנויות נעליים ולעבור על קטלוגים של נעליים מהקולקציה החדשה. הבעיות הן שעדיין לא לכל חנות נעליים יש אתר אינטרנט, שחנויות נעליים שכבר יש להן אתר לא תמיד מציגות בו את הדגמים שלהן, ושגם אתרים שיש בהם קטלוג נעליים של החנות הרבה פעמים סובלים מתקלות טכניות או פשוט לא נוחים לגלישה. תוסיפו לזה את העובדה שצריך להשקיע שעות בחיפושים של האתרים של חנויות נעליים, שלא כולם מרוכזים במקום אחד- להיכנס, לצאת, לנסות מילות חיפוש אחרות, לעשות רשימה מפוזרת של חנויות... בקיצור, עדיף כבר להזיע בשיטוטים בין חנויות נעליים...

אבל יש גם דרך חדשה
לא שלהזיע זה כל כך נורא, ואפילו הזדמנות טובה להפעיל קצת את הגוף למי שיושבים רוב היום במשרד, אבל אם בכל זאת הייתם מעדיפים להתייעל בחיפושים, תוכלו להיעזר בקטלוג הנעליים של שיקי, שמרכז דגמים חדשים של נעליים ופרטים על חנויות נעליים בכל הארץ. במקום לצאת למסע רגלי בין חנויות נעליים ולסרוק את כל המדפים בחנויות, אפשר פשוט לחפש נעליים במנוע החיפוש החדשני, על פי פרמטרים מדויקים שאתם מגדירים, כמו סוג הנעל, העקב, הצבע, המידה והאזור בארץ. בתוצאות החיפוש של הקטלוג תמצאו תמונות של נעליים לפי ההגדרות שלכם. מרגע שמצאתם את הנעליים שחיפשתם, תוכלו להגיע רק לחנות הנעליים שבה הן מוצעות למכירה, למדוד, ולהתחדש!


תיהנו :)
חפשו בקטלוג הנעליים

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: