טיפים לחנויות נעליים: צלם זאת בעצמך

יש חנויות נעליים שבוחרות להיעזר בשירותיו של צלם מקצועי לצורך צילום הדגמים בחנות. אבל לטובת מי שבוחרים לצלם את הדגמים בעצמם, ריכזנו 4 טיפים שיעזרו לכם להשיג תוצאות טובות:

1. צלמו על רקע שהנעל לא "נבלעת" בו. רצוי שהרקע יתן במה לנעל ולא יהיה יותר מדי דומיננטי. אם תרצו לצלם על רקע לבן, תוכלו לרכוש קאפה לבנה, החל מגודל 70X50 ס"מ- יש כזו ברוב חנויות היצירה או הציוד המשרדי והיא עולה כמה שקלים. את הקאפה תוכלו לחתוך באמצע (סכין יפני יעשה את העבודה), ולקפל, ככה שחצי ממנה ישמש כבסיס וחצי ממנה ניצב כרקע.

2. מקמו את הנעליים בדרך שתמחיש את צורתן ללקוח. לקוחות שנכנסים לחנות שלכם, בדרך כלל יבחנו את הנעל מכמה זוויות לפני שיבקשו למדוד אותה. על אותו עיקרון, הלקוחות שבוחנים את הדגמים שלכם באינטרנט ירצו לראות את הנעליים מכמה כיוונים לפני שהם מגיעים למדוד אותן בחנות. אם תצלמו את הנעליים מנקודות מבט שונות- מלמעלה, בפרופיל פנימי, בפרופיל חיצוני, ואפילו במבט מלמטה על העקב, תעזרו ללקוחות שלכם לקבל תמונה מלאה.

3. צלמו כמה צבעים של הדגם. היות ולכל דגם ניתן להעלות כמה תמונות, אם יש כמה צבעים במלאי, צלמו אותם והעלו לאזור התמונות של הנעל, כדי שהלקוחות שלכם יוכלו להתרשם מהגוונים כבר באתר.

4. צלמו מקרוב. תנו לנעליים למלא את כל התמונה. ככה יהיה יותר קל ללקוחות להתרשם מהן. תוכלו גם להתמקד בחלקים בודדים של הנעל- אבזם, שרוכים, סולייה, ואפילו המרקם. גולשים שאהבו את הנעל ישמחו לקבל הצצה מקרוב...


בהצלחה!
צרו חשבון בחינם והתחילו לפרסם דגמים בקטלוג

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: