לפני שננעלים על זוג חדש

אם במקרה חלפתם ליד חלון הראווה של אחת מאותן חנויות נעליים שמסוכן לעבור על ידן במקרה, התאהבתם ממבט ראשון והחלטתם שהזוג הזה חייב לחזור איתכם הביתה היום – הטיפים האלה לא כל כך רלוונטיים לכם...

אבל אם יש לכם כוונה לקנות נעליים בקרוב ועוד לא ננעלתם על משהו, הנה 3 מרכיבים שחשוב לשים אליהם לב כדי לעשות את הבחירה הנכונה (והבריאה):

1. מידת הנעליים
יש דרכים למדוד את המידה המדויקת שלכם, אבל השיטה הפשוטה ביותר היא לזהות את המידה שבה אתם מרגישים הכי בנוח. שימו לב שלנעליים שונות יש מפתח מידות שונה ו(גברים) אל תתפתו לקנות נעליים במידה גדולה, או (נשים) קטנה מדי. ההבדל מבחינה אסתטית הוא זניח לעומת תחושת הנוחות שתלווה אתכם לכל אורך שעות היום. שימו לב שלקראת סוף היום הרגל רחבה יותר מאשר בתחילתו, ככה שמהבחינה הזו מומלץ לחכות עם המדידה לערב.

2. סוליית הנעליים
חשוב שהסוליה לא תהיה דקה מדי, שתבודד אותנו כמו שצריך מהקרקע. הסוליה צריכה גם להיות גמישה ולהתכופף בקלות בהתאם לתנוחת כף הרגל. אם הסוליה ועקב הנעל אינם מחוברים לכל אורכם ויש בינהם "גשר" שאינו נוגע בקרקע, הניחו את הנעל על הריצפה ולחצו בתוכה על ה"גשר" שבין הסוליה לעקב. אם היד לא שוקעת זה סימן טוב.

3. מדידת הנעליים
הקפידו למדוד את שתי הנעליים. כפות הרגליים אינן זהות זו לזו ולעיתים תמצאו בינהן הבדל זעיר בגודל אך משמעותי בתחושה בתוך הנעליים. שבו עם הנעליים, עמדו איתן, לכו בהן קצת בחנות, ועשו הכל כדי לוודא שהן נוחות לכם.


תתחדשו!
חפשו בקטלוג הנעליים

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: