מה אומרות נעלייך

נעליים נועדו אמנם להיות נוחות, אבל אי אפשר לנתק את ההשפעה של מראה הנעל על ההופעה הכללית. בבחירת הנעליים אנחנו בדרך כלל בוחרים בין סגנונות שונים, מותגים שונים ורמות שונות של נוחות. הנעליים שנבחר בסופו של דבר מספרות עלינו לא מעט... למשל:

נעליים לא נוחות
קל מאוד לזהות נעליים לא נוחות. קודם כל הן נראות לא נוחות. חוץ מזה, יש להן נטייה לגרום למי שנועל אותן ללכת בצורה קצת מוזרה ולא טבעית.
מה הן אומרות? בחירה ביופי על חשבון הנוחות יכולה להעיד על עיסוק יתר בנושאים חיצוניים, שעלול לבוא על חשבון נושאים פנימיים. ניצחון היופי על האופי אם תרצו.

נעליים משומשות מדי
סוליה שחוקה, גפה בלויה, קרעים, ושאר סימנים שמאותתים לנו שהנעליים שירתו את בעליהן נאמנה, עד שלגמרי הגיע הזמן לנעליים חדשות.
מה הן אומרות? בהנחה שלא מדובר בנעלי עבודה פיסית ושאין כאן אמירה אופנתית ייחודית, נעליים משומשות מדי יכולות להצביע על חוסר עניין באסתטיקה, שעשוי לנבוע מחוסר מודעות נטו, או מתחושת אנטי כללית כלפי הנושא.

נעלי עקב גבוה
אפשר למיין את נעלי העקב לכמה סוגים על פי גובה העקב. הסוג המדובר כאן הוא נעלי עקב גבוה, כ-10 ס"מ ומעלה. באופן טבעי, כאשר מדובר על עקבים גבוהים במיוחד, היציבות מתערערת במידה כזאת או אחרת, ויחד איתה מתערערים גם חופש התנועה ותחושת הנוחות הכללית.
מה הן אומרות? בחירה בעקבים גבוהים ברמה יומיומית- ויתור על תחושת "הרגליים על הקרקע", יכולה להעיד על נועלת שאיננה מאמינה ביכולתה להשיג את מטרותיה בזכות אופייה וכישוריה, אלא בזכות חיצוניותה ועזרתם של אחרים.

נעלי עקב נמוך
כשמדובר בנעליים שנכללות בקטגוריה של נעליים סגורות, רוב הנשים יעדיפו עקב בינוני. פחות נשים בוחרות בנעליים בעלות עקב שטוח לגמרי, ורק מעטות מהן עושות זאת מסיבות בריאותיות.
מה הן אומרות? נעליים שטוחות הן למעשה היציבות ביותר- היפוכן של נעלי עקב גבוה. בהנחה שלא מדובר בבחירה מטעמי בריאות או גובה, נעליים שטוחות עשויות להעיד על נועלת שתעדיף את התוכן על פני החיצוניות, ובמקרים קיצוניים הן אף מאותתות לנו על צורך חזק להיות בשליטה מתמדת.

ולסיום, לכל כלל יש יוצא מן הכלל. המידע בכתבה נועד לתת כיוון וחומר למחשבה ואיננו מתיימר לנתח אישיות של אדם מסוים.


ומה הבחירה שלכם?
חפשו בקטלוג הנעליים

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: