נעלי כלה בדרך הקלה

בדרך ליום החתונה שלך מחכים לך לא מעט סידורים והתרוצצויות. בכל ההחלטות שתקבלי בדרך ליום הגדול, חשוב לבדוק, להתייעץ ולהשוות לפני שמקבלים החלטות, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנעליים שילוו אותך ביום הזה. נעלי כלה לא נוחות או אפילו פוצעות יכולות להעיב גם על החוויה הכי מושלמת, ולמרות זאת, הרבה פעמים דווקא הנושא של נעליים לחתונה נדחק הצידה, או נדחה לרגע האחרון...

אז כדי שתוכלי לחוות את היום הזה בצורה הכי מושלמת, ריכזנו עבורך 5 עצות פרקטיות שיעזרו לך לבחור נעלי כלה בקלות:
1. אל תתפשרי על הנוחות. תחושת חוסר נוחות או כאבים ברגליים, לא רק מורגשים בכל צעד, אלא משפיעים מאוד על מצב הרוח. חפשי נעליים שהן גם יפות וגם נוחות, הקפידי שלא יהיו קטנות או לוחצות, ואם את לא בטוחה שבחרת בזוג מספיק נוח, רכשי זוג נוסף לשלב הריקודים- כזה שאת בטוחה שיהיה לך נוח לרקוד בו אל תוך הלילה.
2. העדיפי נעלי כלה העשויות מחומרים גמישים. לנעליים כאלה יש נטייה להתאים את עצמן אלייך בקלות. נעליים שאינן גמישות עלולות להיות הרבה פחות נוחות, בפרט כאשר הן חדשות.
3. אל תוותרי על יציבות. נעלי עקב, אפילו עקב נמוך או פלטפורמה, עלולות להיות לא יציבות ולגרום למעידות מביכות. וודאי שהרגל יציבה כאשר היא באה במגע עם הקרקע. גם תנודות קלות שעקבים לא יציבים גורמים, יכולות להביא לנפילה או חלילה לנקע.
4. הוסיפי רפידה נגד זיעה. גם אם אינך סובלת מהזעה בכפות הרגליים, תרגישי הרבה יותר בנוח בנעליים עם רפידת עור, או רפידה אחרת ייעודים לספיגת זיעה. חשוב גם להקפיד לנעול את הנעליים על רגליים נקיות. אם דרכת במקומות שאינם נקיים לגמרי, הקפידי לנקות את הרגליים לפני שאת נועלת את הנעליים.
5. אל תחכי ליום החתונה כדי לנעול את נעלי החתונה. נעליים חדשות עלולות להיות לא נוחות ואפילו לפצוע את הרגל. נעלי את הנעליים בבית מספר פעמים, בכל פעם לכמה שעות, כדי שיתאימו עצמן למבנה כפות הרגליים עוד לפני החתונה.


שיהיה במזל ובקלות!
חפשי בקטלוג הנעלים
עוד בנושא: טיפים לקניית נעלי עקב

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: