כמה דברים על נעלי ספורט לילדים

הביקוש בתחום נעלי ספורט לילדים עולה בעיקר לקראת החגים ובסוף החופש הגדול, במסגרת ההכנות לקראת השנה החדשה. בתקופות כאלה אנחנו מוקפים בפרסומות של חנויות נעליים, ולא תמיד קל למצוא את האיזון בין הרצון שלנו לבין הרצון של הילדים, ולעשות את הבחירה הנכונה.

מעבר לטיפים שנתנו בעבר בנושא קניית נעליים לילדים, ריכזנו עבורכם מידע נוסף- ספציפי לנושא של קניית נעלי ספורט לילדים.
ככל שהילד או הילדה גדולים יותר, כך גדל הסיכוי שהם יעדיפו נעל אופנתית על פני נעל נוחה. אבל במיוחד כשמדובר בילדים שלנו, שכפות הרגליים שלהם עוד לא סיימו להתפתח, חשוב שנשים לב למספר דברים:

1. בחרו בנעלי ספורט שמתאימות לאופי הפעולה האינטנסיבית ביותר שהילד יבצע איתן. אם למשל הנעליים משמשות לריצה ולהליכה – נעלי ריצה הן הבחירה המתאימה ע"פ כלל זה.
2. נעליים ללא שרוכים, שנסגרות בעזרת רצועות דביקות (סקוצ'ים), פחות מומלצות לילדים. הסקוצ'ים מתבלים מהר ואחיזת הנעל את הרגל פחות נוחה בנעליים כאלה. בדרך כלל נהוג לקנות נעליים כאלה לילדים שעוד לא למדו לשרוך את הנעליים בעצמם...
3. סניקרס בדרך כלל אינן מהוות תחליף לנעלי ספורט. אם קניתם סניקרס, מומלץ לרכוש בנוסף גם נעלי ספורט, שישמשו את הילד במסגרות שבהן הוא עוסק בספורט.
4. בדקו האם יש צורך בתוספת מדרסים אורטופדיים לילדים. בפרט אם מבנה כפות הרגליים של הילד איננו סטנדרטי, אם הילד מתלונן על כאבים, או אם הילד משתתף בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית, אשר כשלעצמה מגבירה את הלחץ על הרגליים.


תתחדשו!
חפשו בקטלוג הנעליים

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: