פרסום חנויות נעליים

כמעט מדי שבוע אנחנו נתקלים במודעות פרסום נעליים שמופיעות בעיתונים. מודעות מהסוג הזה אפשר לחלק ל-2 סוגים:
1. פרסום חנות נעליים באמצעות מודעה תדמיתית:
בפרסומת תדמיתית הדגש הוא על החנות כמותג, כאשר המודעה מנסה למשוך לקוחות באמצעות מסרים שיווקיים שמתמקדים בחנות, בדרך כלל בלי התייחסות ספציפית מדי לדגמי הנעליים הנמכרים בה.
2. פרסום חנויות נעליים באמצעות מודעה מכירתית:
בפרסומת מכירתית הדגש הוא על הנעה מיידית לפעולה והפוקוס הוא בדרך כלל על הנעליים בחנות, כאשר לרוב תמונות הנעליים משולבות בעיצוב. הרבה פעמים נכלל במודעות מהסוג הזה גם מבצע כלשהו, ולצד הדגמים יופיעו מחירים.

הקונספט הראשון של פרסום חנות נעליים מבוסס על הבטחה- משהו בנוסח "כדאי לכם להגיע לחנות, כי תמצאו פה נעליים שוות". הקונספט השני של פרסום חנויות נעליים מבוסס על הצעה בנוסח "בואו לרכוש את הדגם הזה עכשיו". בעלי חנויות ורשתות נעליים שהתנסו ב-2 דרכי הפרסום, מדווחים על עלייה גדולה יותר במכירות נעליים בעקבות פרסום מהסוג השני, שגם משלב פרטים אודות דגמי הנעליים הנמכרים בחנות. הפער הזה בין התגובה הצרכנית לפרסומות מהסוג הראשון ובין התגובה לפרסומות מהסוג השני, הולך וגדל בתקופה האחרונה, שמתאפיינת בחיפוש של הצרכנים אחרי מידע קונקרטי וממוקד.

כמובן שהנתונים האלה לא מעידים על כך שפרסום מכירתי הוא תמיד הטקטיקה הנכונה לפרסום נעליים. פרסום נכון מתחיל באסטרטגיה, בהגדרת מטרות וקהלי יעד, שבהתאם אליהם נבחרת הטקטיקה הפרסומית המתאימה. אבל עצם ההיענות של קהל הלקוחות למודעות פרסום נעליים המשלבות תמונות ומידע קונקרטי, יכולה להעיד על נטייה צרכנית כללית להעדיף תוכן אינפורמטיבי הממוקד בצרכים שלהם, על פני תוכן תדמיתי כללי.

מתוך ההכרה בצורך של קהל הקונים לקבל מידע ספציפי על נעליים, ומתוך היכרות עם המסלול המייגע של קניית נעליים תוך שיטוט בין חנויות נעליים, נולד האתר הזה. קטלוג נעליים ארצי שנותן מענה מצד אחד לקהל הקונים שיכולים לחפש נעליים לפי הגדרות חיפוש אישיות, ולהיחשף גם לדגמים בחנויות נעליים שלא בהכרח היו עוברים לידן, ומצד שני לחנויות הנעליים, שעד לא מזמן נהנו באינטרנט רק מאפשרות לפרסם במאגר חנויות נעליים או באינדקס חנויות נעליים כזה או אחר.

היכולת לתת מענה גם לצורך של הגולשים וגם לזה של חנויות הנעליים, היא הבסיס לפעילות של אתר שיקי. נשמח תמיד לקבל וליישם פידבקים מכם, בין אם אתם מחפשים נעליים ובין אם אתם מציעים כאלה:)


חיפוש נעליים
פרסום נעליים
שליחת פידבק

תגובות

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מבצעים ועדכונים: